Αρχική σελίδα » Προβολή νέων

KPMG Audit Graduate Recruitment Program 2021- ΑΦΟΡΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΥΣ

Aγαπητές Φοιτήτριες, Αγαπητοί Φοιτητές,

Η  KPMG ανακοίνωσε την έναρξη του φετινού Audit Graduate Recruitment Program 2021. H αγγελία τους αφορά αποφοίτους,  είναι live και οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να κάνουν την αίτησή τους εδώ.

Αφετηρία του προγράμματος θα αποτελέσει το Virtual Audit Foundation day, (Ημέρα: Πέμπτη 15 Ιουλίου 2021 | Ώρα: 11.00-13.30) και προσκαλούμε όλους τους αποφοίτους να δηλώσουν συμμετοχή εδώ.

Το event είναι ανοικτό σε όλους όσους ενδιαφέρονται να μάθουν περισσότερα για την KPMG και τις ευκαιρίες καριέρας που προσφέρει στον τομέα του Audit.

Στόχος μας είναι να γνωρίσουν οι συμμετέχοντες τις υπηρεσίες  και την κουλτούρα της εταιρείας και να προετοιμαστούν για το Audit Assessment Day που θα πραγματοποιηθεί virtually την Παρασκευή 10 Σεπτεμβρίου 2021. Αρχές Οκτωβρίου η KPMG θα είναι έτοιμη να υποδεχτεί τα νέα της ταλέντα!

Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνηση.

Η Επιστημονική Υπεύθυνη Πρακτικής Άσκησης Προπτυχιακού Επιπέδου Τμήματος Οικονομικών Επιστημών  Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών

Δρ Χ. Ντελοπούλου